Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adapter hiba, akkor milyen a gép?

Noncsicat kérdése:

Adapter hiba, akkor milyen a gép?

Figyelt kérdés
Egy Apple gépre (MacBookra) van szükségem egy program miatt, de nem akarok 300000ért venni egyet, mert.. Mert tényleg csak amiatt kell. Találtam egyet, azt írják nem jó az akksi és az adapter hibás.ha az adapter hibás, be sem kapcsol a gép? Bocsánat, nem értek hozzá, de jó lenne tudni. Köszönöm és sajnálom ha hülye a kérdés. Csak en is ennyit tudok a gépről
2016. szept. 20. 18:20
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Hát, attól függ mit ért adapter alatt. Ha hálózati adapter (vagyis a töltő), akkor veszel hozzá egy másik töltőt és kész.
2016. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de csak ha ez a baja akkor extra olcsó... Milyen más adapter van még?
2016. szept. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!