Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » LED szalag derékszögű toldása?

LED szalag derékszögű toldása?

Figyelt kérdés

A minap vásároltam egy 5 méteres SMD 3528-as LED szalagot, amit egy asztallap aljára szeretnék ragasztani. Egészen konkrétan körbe szeretném húzni a lap alját.

Nos, ehhez szükségem lenne 3 db derékszögű toldóra.

A kérdésem az lenne, hogy lehetséges ezt vezeték nélkül megoldani? Elég zavaró és csúnya is lenne az asztal sarkáról csüngő vezeték. Illetve milyen árban vannak ezek, ha van ilyen?



2016. dec. 1. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:

" Elég zavaró és csúnya is lenne az asztal sarkáról csüngő vezeték."


Egy 2 cm hosszú vezeték?

[link]

2016. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Attól tartok hogy egyszer odanyúlok az asztal sarkához esetleg és megrántom. Na meg esztétikusabb lenne egy ilyesmi darab:

[link]


Nincs ilyenből esetleg egy hasonló gyors csatlakozó mint a vezetékesekhez? Olyanra gondolok ami kb ugyan így nézne ki, csak a két végén lenne egy-egy csatlakozó, amibe bedugom a szalag két végét.

2016. dec. 1. 18:20
 4/8 A kérdező kommentje:

Gondolom egy-egy ilyet kellene raknom a toldó és a szalag végére, nem?

[link]

2016. dec. 1. 18:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Még egy nagyon fontos infó amit nem írtam le, hogy RGB szalagról van szó, tehát nem elegendő a sima két pólusú csatlakozó.
2016. dec. 1. 18:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Emellett a szalag is 8mm széles, amihez még csak vezetékes toldót sem találok. Létezik egyáltalán 8mm széles RGB toldó?
2016. dec. 1. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig eljutottam én is, de 8mm-esből nincs sehol ugyan ilyen. Sőt, még vezetékes sincs.
2016. dec. 1. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!