Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Visszakapom a hibás terméket...

Visszakapom a hibás terméket ha nem érvényesesek rá a garanciális feltételek?

Figyelt kérdés

Vettem egy tápot és első indításnál kisült.

Most írtam a kézbesítőnek egy garancia igénybevételt de félek hogyha nem felel meg az elvárásoknak akkor nemhogy nem cserélik ki vagy javítják hanem még a rossz terméket sem kapom vissza.



2016. dec. 29. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vissza kapod, ha nem garanciális. De mit fogsz vele csinálni?
2016. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát megnézetem mennyibe kerülne a javítás és ha olcsóbb mint egy új akkor megcsináltatom.
2016. dec. 30. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriájú tápról van szó? Azt nem fogod tudni megnézni, hogy mennyibe kerül csak ha bevizsgálják és megállapítják mi ment tönkre benne. Ráadásul nem sokan foglalkoznak tápegység javítással. Valamint nem tudom milyen géped van, de én biztos nem bíznám egy elfüstölt aztán javított tápra a többi alkatrészt.
2016. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!