Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Dz09 okosóra hogy tudok rajta...

Dz09 okosóra hogy tudok rajta facebookozni? Többi lent kérem valaki segítsen

Figyelt kérdés

Vettem nem rég 1 dz09 okosórát, és amikor rámegyek a facebookra vagy az internetre akkor azt írja ki hogy: Failed to open page.

Ez mit jelent?

ilyenkor mi a teendő hogy tudjak rajta facebookozni??

kérem valaki segítsen

van benne 1 sim kártya és 1 2 gb-s memória kártya



#internet #Facebook #okosóra #failedtoopenpage #segítsenvalakilégyszives
2017. jan. 2. 08:52
 1/4 telefon33 válasza:
Ugyanez a problémám. Akárhogy állítom sajnos sehogy sem jó. Se a böngésző, se a facebook.
2017. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem lehet rajta facézni!!!!!Az okosóra arra jó,hogy amit a telefonodon perpillanat nem tudsz megnézni,arról értesítést kapj.Ha lehet beletenni sim kártyát,akkor más a helyzet,akkor mindent ugyanúgy lehet csinálni vele,mint a telódon.
2017. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 telefon33 válasza:
Pont ez a probléma. Van benne sim kártya, net is van rajta. De mégsem jó. Valami failed to open page. Ezt írja ki.
2017. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 RadncsY. válasza:
Szia az enyemben van sim +sd kártya is de nem tudom elinditani sem a Facebook, twitter, whatsapp, böngészőt sem. Kiirja hogy könyvtár frissitese... Aztan olyan mintha töltene valamit (villog 3 pont) majd kis idő múlva hogy: time out. Kozben csak a cancel gombra van lehetőség rányomni. Ötletem sincs hogyan tovább. Sms-t irni fogadni lehet hivasokat is indit. A telefonnal is szinkronálható szepen működik. De zavaró hogy ezt nem tudom elindítani rajta
2017. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!