Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen monitort vásároljak?...

Milyen monitort vásároljak? Mit érdemesebb.

Figyelt kérdés

A laptopom retina kijelzo van, és szeretném összekötni a laptopom a monitorral. Csak nem tudom milyen monitort kellene vásárolnom mivel elég sok a választék.

Esetleg tudnátok olyan monitort ajánlani amiben a fekete tényleg fekete és a képminoseg kiváló. Mivel grafikusként dolgozok ezért fontos hogy jó minosegu képet lássak.


Természetesen ha lehet akkor korubelul 100 ezer forintol ne legyen drágább. Persze tudom hogy egy igazi monitor az sokkal drágább de nem szeretnék annyit költeni rá.



2017. jan. 6. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
a retina kijelzo ilyen duma csak. ami neked kell az ips kijelzo. o lassabb frissitesre de jok a szinek, talan a legjobb lcd kijelzok eseten. marka mind1 dell monitort szeretik de pl szerintem az lg ips monitorjai is jok foleg hogy az lg jo ips panelt gyart.
2017. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2017. jan. 6. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!