Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem veszi a laptopom a...

Miért nem veszi a laptopom a wifit? SOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! van egy HP Pavilion DV6000 gépem, viszonylag új még nekünk, használtan vettük. Újratelepítés előtt áll, pedig elvileg úgy vettük, hogy megvolt, de nem enged telepíteni, ugyh ugy gondoltam kap egy friss win7-et. Jelenleg is ez az OP. rendszer fut rajta. A mai napon viszont nem ismeri fel a wifit, a wifi gombja is narancsot világít kék helyett és nincs internet kapcsolat. Mi lehet a probléma? Gondoltam rá, hogy az energiatakarékos mód iktatta ki?.. segítségül hívtam a googlet, állítottam valamit(amit olvastam) a BIOSZban, de semmi. Valmi ötlete nincs valakinek? Köszönöm.

2017. jan. 6. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
DSriver van telepítve hozzá:
2017. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Driver van telepítve hozzá?
2017. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de eddig működött. Kedd òta használatban volt. Dee már a kép is elment ròla, bekapcsolt állapotban világít, de fekete a kép..mintha ki lenne kapcsolva a monitor.. Plusz leállítani nem lehet csak, ha kihúzzuk. Már fogalmam sincs hogy mi van vele!?
2017. jan. 7. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!