Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítség! Nem kapcsol be a...

Segítség! Nem kapcsol be a laptopom! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Egy Asus x453ma laptopom van már több mint fél éve, és pár napja egyik pillanatról a másikra lefagyott, elkezdett zúzni, szóval azt mondták kapcsoltam ki. Újra akartam indítani de csak odáig jut el hogy világítanak a ledek, elkezd zúgni, de aztán 1-2 mp múlva magától kikapcsol. Most akkor mi történhetett vele?? Vírusírtó az volt rajta és nagyon vigyáztam, hogy ne menjek rá semmi vírusosra.

Segítenétek? Én az ilyenekhez nagyon nem értek...:(



2017. jan. 9. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fél éves akkor még garanciális. Vidd el a szervízbe. Ingyen megjavìtják vagy cserélik.
2017. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vidd a szervizbe de indulásnál kap hibát azért kapcsol ki egy idő után.

ha tippelni kéne és mert szeretek is valószínűleg alaplapon ment meg valami, semmiképp se az otthon javítható dolog.

2017. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!