Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopom hamar felmelegszik...

Laptopom hamar felmelegszik és akadozik a játék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ki lett takarítva szakemberrel de semmi...

Ha oldalra forditom es ventilatort nyomatok neki (mas megoldast mar nem tudtam) ugy jo mit tegyek, h ne kelljen ventilatort hasznalnom?



2017. jan. 9. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sima mezei laptop sosem játékra volt tervezve, semmi meglepő nincs ebben a jelenségben.
2017. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:
Ne használd játékra. Nem arra való!
2017. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség... 3 éve ugyan azon a játékkal játszok semmi baja nem volt érdekes. Játékra hasznaltam.. Most mi lehet??
2017. jan. 9. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik hűtő gyenge vagy nem tud megfelelő kereszt huzatot csinálni kosz vagy elhelyezkedés miatt. Ha pénzre fújja a hőt és oldalról szív, akkor mellette ne legyen semmi és legyen megemelve (laptop dockon vagy legalább egy könyvvel alátámasztva hátul). Ha olyan, mint az enyém, akkor billentyűzetről szív (ez legyen tiszta) és oldalra fúj (ne legyen mellette semmi). De én még így is használom a tartót.
2017. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a hővédö paszta elöregedett laptopban ,illetve kezd gyengélkedni a ventilátor ? Enyém 5 évesen kezdte ezt csinálni akkor első körben kipucoltatam igaz itthon hővédö pasztát is kapott ujat ,utána sem lett jobb elküldtem szervizbe ott megcsinálták most nem melegszik igaz most már nem játszom rajta csak netezek ,elötte 5 évig játszotam rajta.és gond nélkül birta .
2017. jan. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sérült (fedelét érte nagy erejű ütés) kis notebook is túlmelegedett, mire rájöttem, a használaton kívűli vágódeszkával akkunál megemelve megfelelően jár a levegő. Házi módszer, de bevált.
2017. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szirty ***** válasza:

"Ez hülyeség... 3 éve ugyan azon a játékkal játszok semmi baja nem volt érdekes."


Akkor most már ne használd játékra. Nem arra való. Még mindig.

2017. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!