Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti milyen angol filmeket...

Ti milyen angol filmeket szoktatok nézni a tvben?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy ez fejleszti a nyelvtanulást. Nézek híradókat a CNN-en, BBC-n, és gondoltam megpróbálom a filmekkel, mesékkel is. Miket ajánlotok?

2017. jan. 14. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Barmi amit magyarul neznel, mert az erdekel alapból es jobbban fogsz törekedni, hogy megértsd..
2017. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sorozatokat, angol felirattal, és élő sportközvetítést


hogy mit érdemes? bármit ami érdekel. de olyasmit nem érdemes, ami igazából nem vonz, pl én CNN-t tuti nem néznék órákon át a nyelvtanulásért, de egy jó sorozatot akár egész hétvégén.


Ha nem érted angol felirattal, akkor érdemes lehet az elején magyar felirattal kezdeni, de nem csak bután olvasni, hanem figyelni, hogy mit mond, és mit ír.

2017. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És miket néztek ti? Mert,már a cartoon network sem angol. Semmi Olyan nincs angolul. Még ami angol, ott is megy az angol szinkron.
2017. jan. 15. 16:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Magyar*** szinkron. Elírtam
2017. jan. 15. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!