Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Netgear powerline...

Ter kérdése:

Van egy Netgear powerline wifi 1000 mbps készülékem de nem sikerült beállítani. Létci adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy kipróbáltam és minden más hálózat leállt, ami a switch-be volt dugva. 1 óra után állt helyre hogy kihúzogattam mindent. Nem merem vélemény nélkül újra próbálni. Gondolom modem-be kellene bedugni de kérlek segítsetek.Előre is köszi :)

2017. jan. 24. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Modemet és a router összekötöd, majd a routert beállítod.(használati utasítás)

Remélem ez volt a kérdés, mert semmit nem értettem belőle.

2017. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi tényleg furán fogalmazok. Köszi a választ is. Arra lennék kíváncsi még hogy nem működött nekem az amiatt volt-e, hogy nem közvetlen a modembe csatlakoztattam hanem a switch-be. Én úgy gondolom hogy ez volt. És erről szeretnék megerősítést. PL Igen azét mert a pwerline készülékek nem működnek switch-en keresztül. Azért dugtam abba mert nem volt máshol helyem és a switch is tele van. Csak azok a hálózatok száltak el ami ebbe volt bedugva. Azért nem dugtam be a modembe mert nagy problémám lenne belőle ha elszál az összes hálózat.
2017. jan. 26. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!