Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Dell képernyő hiba (? )

Dell képernyő hiba (? )

Figyelt kérdés
A monitor 1280x1024 a maximum felbontása, de csak 1024 x 768 -as felbontást enged. "Cannot display this video mode" Ez azután jelentkezett, miután ujratelepitettem a gépet (windows 7) Van valami ötlet, hogy miért van ez, vagy esetleg valamilyen megoldás? Előre is köszönöm :)

2017. márc. 21. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újratelepíteni a videókártya drivert, vagy frissitsd (IOBit DriverBooster -t ajánlom, kifogástalan :))
2017. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már megtettem. Nem segített :(
2017. márc. 21. 13:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs köze ahhoz, hogy ujratelepitettem a windowsot?
2017. márc. 21. 13:17
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

Hmm, csak ötletként, mivel történt velem hasonló egy LG monitorral, megpróbálhatnád bekapcsolt gépnél a monitor adatkábelét kikötni majd visszadugni és utána, miután visszaállt a kép újra megpróbálni a felbontás-váltást.


Nálam Win10 telepítés után, a win boot végén eltűnt a kép és azt írta ki, hogy nem stimmel a képfrissítés freki. Kihúztam az adatkábelt, visszadugtam, újrakalibrált és utána minden rendben lett.


Csak tipp, de talán segít.

2017. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segített. De azért köszi.
2017. márc. 21. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

A csipszet drivert feltetted mielott a vga drivert telepitetted volna?

Az eszkozkezeloben van valami sarga felkialtojel?

2017. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A probléma meg lett oldva. A le kellet tölteni az összes win 7 update-ot. Igaz, legalább 3-5 óra volt mire meg volt mind, de legalább rendben van :) Köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!