Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet igy szen monoxid mergeze...

Lehet igy szen monoxid mergezest kapni?

Figyelt kérdés
Eloszor is tudom,hogy hulye kerdes es bocsanat. Nyaron koltoztunk videkre. En soha nem tuzeltem. Ferjem tavol van holnapig, mielott elment o begyujtott en vigyazztam,hogy maradjon a tuz, rendesen tettem ra. Kazanunk van, ami hazon kivul kazanhaz,a haz mellett.. hazban futotestek.. ilyen esetben nem lehet mergezest kapni igaz? Nem egy terben vagyunk a kazannal.. bocsanat es rosszindulatu kommentek kimeljenek, aggodom mert nem ertek hozza es kisgyerekem is van..koszonom
2017. nov. 8. 19:34
 1/2 anonim válasza:
Ugy nem lehet szénmonoxid mérgezést kapni csak ha közvetlen bejön a lakásba a füst:)
2017. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:

A szénmonoxid ott keletkezik ahol a tűz ég.

A tűz a kazánban ég, tehát ott keletkezik.

Ha a kazán külön légtérben van, akkor a mérgezés esélye rendkívül kicsi, hacsak nem a kazán mellett ülsz egész nap.


A fűtőtestek (amik gondolom radiátorok) nem árasztanak monoxidot, amiatt nem kell aggódni.

2017. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!