Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a pendrive-oma...

Roli5555 kérdése:

Miért nem tudom a pendrive-omat NTFS formátumba formázni?

Figyelt kérdés

Filmeket szeretnék rajta tárolni (64GB)

Alapból exfat formátumban van amire döcögve de rámegy egy film, de azt hibásan jatsza le, vagy csak az első 15mp működik belőle

Keresgeltem a neten és arra jutottam hogy atkene formázni NTFS formátumba, amit ha elkezdek csinálni tölt tölt, de a végén kiírja: a Windows nem tudta befejezni a formázást



2018. febr. 7. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát egészen hivatalosan az exfat pont a pendrive-ok miatt lett bevezetve. Találd ki hogy mire használod.

Igaz ég és föld különbség nincsen, de az ntfs akkor gyors ha rengeteg apró fájlod van, az exfat meg akkor ha kevesebb, de nagyobb.

2018. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!