Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » EBayről szeretnék rendelni,...

EBayről szeretnék rendelni, de azt hallottam róla, hogy sok csomagot ellopnak. (? )

Figyelt kérdés
Ismerősöm munkatársa eBay -ről szokott rendelni, és azt hallottam róla, hogy sok csomagja nem jött meg neki. Egy dolgot szeretnék rendelni, és félek, hogy ha nem jön meg akkor feleslegesen áldoztam rá pénzt. Megéri-e onnan rendelnem? Mert máshol drágábban találtam meg azt, amit szeretnék rendelni.

2018. ápr. 24. 18:24
 1/8 A kérdező kommentje:
+Most először rendelek eBayről.
2018. ápr. 24. 18:29
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mindig ebay-ről vásárolok. Eddig egyszer volt, hogy nem jött meg a ermék, de az ebay visszautalta a pénzemet.

Paypal fizetés ezért jó. Ha nem jön meg a csomagod, ha átvágtak akkor is visszakapod a pénzedet.

2018. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha Európából hozzák, akkor nagyobb eséllyel jön meg.
2018. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolgot rendeltem már én is. Egyetlen rövidnadrág nem jött meg csak.. de azzal meg annyira nem foglalkoztam, hogy szólni is elfelejtettem miatta..
2018. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Műszaki cikkeken kívül majdnem mindent onnét veszek, egyszer sem volt még ilyen tapasztalatom.


De mint azt írták, az eBay és a PayPal segítenek, ha 45 nap után sincs hír a csomagról.

2018. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, mert az amit szeretnék rendelni az Hong Kong ból jönne. Köszönöm szépen.
2018. ápr. 24. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Kevesebb probléma van vele mint a belföldi postázással.
2018. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig minden megjött. Pedig már kb. 30-szor rendeltem.


Annyi volt, hogy egyszer törött volt, amit rendeltem.

Valószínűleg a postás törte el, mégis azonnal visszautalták a pénzt.

2018. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!