Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szükségem van egy vonalkód-nyo...

Szükségem van egy vonalkód-nyomtatóra, hogy oldhatnám meg alternatív módszerekkel?

Figyelt kérdés

[link]


ami ilyet nyomtat


olcsónak kéne lennie, és hordozhatónak

tulajdonképpen bármilyen megoldás érdekel amit ajánlani tudnátok, hogy oldhatom meg. Hordozható (rendes) nyomtatóba matricás lap? Vagy vonalkódnyomtató és EEE-pc?


a legtöbb ilyen kis nyomtató:

[link]


külső tápellátást igényel, és nagyon drága, nekem valami végtelenül egyszerű kéne.


2010. jún. 16. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A legolcsóbban a hagyományos lézernyomtató. Vannak olyan (előriccelt) matricapapírok, amelyek bírják a hőt, mi a Papyrus-tól ill. Antalistól szerezzük be, a lényeg, hogy digitális nyomtatáshoz alkalmas legyen. A4-es ívben lehet kapni, Apli a márkája, de nyilván van több féle. A ricc mérete választható, de mindenképp riccelt legyen hogy ne kelljen a kész íveket megvágni a végén, ill. könnyen leszedhető legyen. Lehet fix ricc is, de akkor vágni kell, viszont a ricceletlen gyak. használhatatlan. A nyomottívekre akár egy általános grafikai progival fel tudod tenni a produkciókat (pld Corel, ennek van vonalkódvarázslója is).

Ez elég alternatív, gondolom van konkrét vonalkódnyomtató is (ahogy linkelted), annak az árát nem tudom.

2010. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne nevess ki, nekem otthon így van megoldva egy tintasugarassal. [link]

Ezt csak ötletnek szánom, gondolom kocsiban szeretnéd üzemeltetni.


Oda érdemes nem akkus nyomtatót power inverterrel alkalmazni. Olcsóbba, üzembiztosabb. És lézernyomtatót, de az meg nem olcsó annyira. De hosszú távon megtérül.

Ja, írattam egy progit hozzá, hogy ne akarja mindig kiadni a lapot nyomtatás után, mert a szalagot vagy elvágom, vagy letekeri az egészet. Pár ezresbe volt.

2010. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez zseniális, köszönöm. viszont a nyomtatás helyett a hordozhatóságon lenne a hangsúly, fontos lenne, hogy elférjen egy hátizsákban pl.
2010. jún. 16. 09:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Találtam egy jó megoldást: [link]
2010. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Érdeklődnék, hogy sikerült-e megoldanod ?

Nekem is szükségem lenne egy ilyen masinára, bár én nem lennék olyan bátor, hogy itthon, magyarországon használjam...

2011. okt. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!