Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Másnak is meggyűlik a baja a...

Másnak is meggyűlik a baja a "gyerekzáras" konnektorokkal, elosztókkal?

Figyelt kérdés

Valójában nem megoldást keresek a problémára, csak szeretném tudni hogy másnak is akadnak-e gondjai vele, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen.

Értem én hogy hasznos ha esetleg egy gyermek van a házban és netalán bele kíván dugni egy villát, szöget vagy hasonlót, de nem lehetne ezt fájdalommentesebben megoldani egy egyszerű műanyag dugóval? Régen amíg én voltam kisgyerek, mindenhol olyanokat láttam, nem volt ilyen "csavargassad meg nyomkodd és belemegy végül" dolog, persze lehetséges hogy volt csak akkor nem törődtem az ilyenekkel. Eddig sikerült 3 telefontöltőt is beletörnöm, és hibába próbálgatom úgy mint ahogyan a csomagoláson írja, mindíg egy harmadik/negyedik módszer sikerül. A legbosszantóbb az, hogy a húgom valahogyan elsajátította ezeket a dolgokat és ő gond nélkül bele tudja dugni azt a fránya töltőt.

Mellesleg csak a vékony (nem tudom hogyan nevezzem, itt egy kép: [link] bedugókkal van probléma, a vastagabbakkal (mint ez: [link] nincs.

Tehát a kérdés adott, rajtam kívül szenved még valaki ezzel?



2018. jún. 13. 17:41
 1/6 anonim válasza:
100%
Igen, elég soki problémám akad vele nekem is. A baj hogy nehéz kihúzni belőle a dolgokat. Szerintem jó ötlet hogy a gyerekeket megakarják védeni, de ez túlzás hogy még egy felnőttnek is nehéz kihúzni. Nem ajánlom senkinek!
2018. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt bajom a kihúzással se. Mondjuk ez ilyen olcsóbb, lehet, hogy gyengébb a rugó is? Az igazi bosszantó az a nagyon egyszerre bedugós, általában jónevű T-elosztókban szokott lenni, hogy ha már kicsit nem tökegyszerre megy be a két rudi, akkor játszani kell vele, és ugye milyen az ember: pörgeti-tépi-cibálja első reakcióként, és néhány másodperc küzdelem után édes győzelmet is érez, ami persze még édesebb lenne, ha két mm játékot megengedne az ostoba szerkezet, és precíznek érzett mozdulattal bele lehetne siklani könnyedén, egészen újfajta diadalt észlelve.
2018. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hála az égnek hogy nincs olyan egyszerre bedugós elosztóm, a leírtak alapján az még dühítőbb lenne.

Egyébként nem volt olyan drága, szóval valószinűleg a rugók miatt van ez a gond.

Ami viszont engem meglepett, abban az elektronikai boltban ahol vettem őket, zár nélkülit kapni sem lehet, emellett még két üzletben is csak olyanok vannak.

Úgy tűnik tehát hogy ezzel meg kell próbálnom együttélni. :D

Köszönöm a válaszaitokat!

2018. jún. 18. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha bátoríthatlak kicsit, szitkaid ne feledd! :P
2018. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nek
2023. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
upsz elküldte véletlen. amúgy azt akartam írni hogy nekem is ilyen hosszabítók vannak és én is meguntam. áramtalanítottam majd kifúrtam belőle a gyerekzárat így belemegy könnyen
2023. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!