Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ehhez az e-cigihez milyen...

Ehhez az e-cigihez milyen akksit vegyek?

Figyelt kérdés

Szándékoztam venni új elektromos cigit és ezt az SMOK GX350-et néztem ki. Mivel akkumulátor nincs a tartozékok között azt is kell vennem. Honnan tudjam milyen kell melyik fér bele? csak annyit írtak hogy legalább 25A meg 4x.

Ide rakom a linket a cigiről, valaki aki ért hozzá segítsen légyszíves :)


Link: [link]



2018. jún. 15. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:

4 darab 18650 (ez jelenti a meretet) akksi kell bele. Ilyen pl.


[link]


[link]

2018. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni, hogy 8 darabot vegyel. 4 benne, bar megy kettovel is, 4 tolton. Kell venned toltot is!
2018. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget! Lehet maradok inkább egy egyszerűbb de gyengébb teljesítményű(200 Watt) és olcsobb mert így bőven 30k fölé jönnék ki. Másrészt elvileg azt lehet sima telefontöltővel is tölteni,

Ment a pacsi a válaszért! :)

2018. jún. 15. 17:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt mar valaha e-cigid? A 200 watt az olyan, mint fenykepezogepnel a megapixel parasztvakitas. Egy 0.5 ohm-os porlasztoval 15 watton kodfelhobe burkolod a fel szobat. Feljebb nem mesz, mert kikopod a tudod.
2018. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Volt és van is. De úgy látom akkor leesett hogy nem értek hozzá. :) Szoval akkor ha megkérhetnélek leírnád mik a számottevő dolgok abban hogy erős tömör fustje és íze legyen ? Vagy ha ajánlanál egyet ha kérhetném magyar oldalrol mondjuk egy 20-25 ezres árkategoriában?

Ha igen előre is köszönöm :)

2018. jún. 15. 18:00
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



plussz az akksi. Ketto minimum eleg, harom az mar jo. Igy nem maradsz aram nelkul egy teljes napig :)

2018. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem itt kell venni, csak hirtelen neztem valami oldalt, de ilyesmiben gondolkodj.
2018. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okés akkor szerintem ez lesz. Na most már csak pénz kell és meg is vehetem :D Még egyszer köszi szépen a segítséget :)
2018. jún. 15. 18:20
 9/10 A kérdező kommentje:

A választásom egy teljes szettre esett inkább, de csak abból az indokból ,hogy nem értek hozzá és inkább teljes egészében vennék egyet nehogy valamit elrontsak xd.

Kikérhetném a véleményed erről a darabról:

[link]

2018. jún. 16. 12:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos jo. Nem ismerem. Elrontani nem tudsz sok mindent. En maradnek az ismert markaknal, de te tudod. Szerintem konnyebb azokhoz porlasztot venni. De ha innen rendelgeted az is jo, amig forgalmazzak. En azert ajanlottam a cubis kazant, mert pesten barhol tudok venni hozza, szinte az osszes olyan dohanyboltban, ahol foglalkoznak ecigivel. Az joyetech es az eleaf a legismertebb itthon.
2018. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!