Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért írja a windows telepítő...

Miért írja a windows telepítő rendszer partíciónak a másod D meghajtót?

Figyelt kérdés

Szükséges volt egy újratelepítés már nagyon. Ki is írtam egy 64bit-es win 10-et, majd a telepítőben történt egy kis bibi, kiírta hogy a partíció efi fájlrendszer, és a windowsnak gpt fájrendszerű terület kell.

utánna néztem, egy pendrive-al megoldható, fat32-re formázzam, és egy Rufus nevű programmal csináljak egy USB telepítőt. Oké. Meg is csináltam, be is bootoltam, fel is telepítettem, de azóta a D meghajtómat nem ismeri fel a Windows.A telepítőben azt írja hogy "system" a D-re, amit rohadtúl nem étek.

Próbáltam újra rakni a windows-t ugyan ilyen módszerrel, semmi változás. Sejtem, hogy más fájrendszerű a D meghajtó,na de hogy változtassam meg úgy, hogy azt a particiót ne keljen formázni, mert mindenem azon van?


Válaszokat előre is köszönöm!



2018. jún. 19. 18:26
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sehogy. Ments le róla mindent és utána formázd meg olyanra, amilyen kell.
2018. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!