Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan áramköri kapcsolás...

Van olyan áramköri kapcsolás ami hasonló a LED-es VU méterhez de amikor egy adott zenénél magasabb hangfrekvenciánál nem egy hosszabb LED sor gyúl ki hanem csak egy LED?

Figyelt kérdés
Az az csak egyszerre csak egy LED kellene kigyúljon zene közben nem pedig kisebb nagyobb LED sor. Az az van olyan valamilyen diódás vagy egyéb kapcsolás a fentiekben említettre?

2018. aug. 19. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

LM 3914.

[link]

2018. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:
54%

Ennek (és a kivezérlés mérőnek általában) a világon semmi köze a frekvenciához.


Mit szeretnél a frekvenciával kezdeni?

2018. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Feltételeztem hogy csak elírta.

2018. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:
Lehetséges. Talán kiderül ha a kérdező reagál a válaszokra valaha...
2018. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Vagy csak azt hitte hogy olyat kér ami "úgysincs", de p.fára esett.

2018. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azt szeretném elérni, hogy nagyobb hangerőnél egy másik LED gyúl ki nem pedig kisebb nagyobb LED sór. Az az, hogy össze vissza világítsanak a LED-ek(egyszerre csak egy LED). És bocsi a kései válaszért de volt egy kis gondom a netemmel.
2018. aug. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!