Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telekomnál hogy történik a...

Telekomnál hogy történik a set-box csere?

Figyelt kérdés

Vettem egy Samrt TV-t de a régi box nem jó hozzá, mert csak sima SCART csatlakozású, és a Smart-ba nem elhet sehova se dugni. Van HDMI kábel (azt meg a box-ba nem lehet). Szóval le szeretném cserélni a tv box-ot. Mi ennek a menete?

Amúgy úgy tudom nem IPTV-nk van. Ez is meg fog változni ezáltal?



2018. szept. 28. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatót. 1414 És mond el a problémádat. A box csere ingyenes. Kijön a szerelő, és kicseréli kb 5 perc alatt.
2018. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: nehogy IPTV-t kérjél. Nagyon vacak. Lehet, hogy másik csomagot kell váltanod, de sztem az sem kötelező. Hívd fel őket.
2018. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt talán csak meg tudod mondani, hogy miről kapod a szolgáltatást?


- Parabola tányér

- Vezetékes telefonvonal

- Koaxiális kábel

2018. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem vacak az IPTV, csak sok hülye nem tudja mi az a sorrendi újraindítás, és hogy oda kell figyelni áramszünetekkor, hogy az internetkapcsolat és a szinkron álljon fel elsőnek, utána a settopbox.

Amúgy 1414-et hívod és megcsinálják neked akár csomagváltás nélkül, ha esetleg ki akarnák neked számlázni a díját ennek, akkor balhézhatsz hogy a SCART csatlakozó nem tudja kielégíteni a szolgáltatásban foglalt minőséget.


t. Telekom dolgozó

2018. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kicserélték gond nélkül.

Amikor felhívtam, akkor egy hölgy vette fel és azt mondta ez nem lehetséges, utána viszont mondta, hogy lehetséges és majd hívni fognak. Egy nap múlva jöttek is és ki is cserélték a box-ot. Be is állították és minden jó. És persze ingyen. Mondták is, hogy ez elég gyakori szokott lenni.

2018. okt. 6. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!