Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy fotostudio...

Mennyibe kerül egy fotostudio berendezése, minöségi szinten?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 15:00
 1/5 anonim válasza:
76%

Az a helyzet,hogy elég sokba kerül!De attól függ mekkora stúdiót akarsz berendezni!Mennyi lámpával,vakuval stb.Érdemes külföldről rendelni dolgokat,mert sokkal olcsóbb mint itthon.Én hamarosan fogok egy kisebb stúdió szettet rendelni.Érdemes nézegetni külföldi honlapokat.De mint már említettem attól függ milyen teljesítményű lámpákkal illetve

vakuval akarsz dolgozni.Esernyő,olyan 13ezer körül van,softbox se annyira drága,derítők is viszonylag olcsók.Viszont vakukból érdemes jót venni!Remélem sikerült valamit segítenem,mégha árat nem is írtam

2008. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hely árát nem számolom, akkor úgy 3 milkóból már össze lehet dobni valamit.

Manapság a gyors, digitális kidolgozás már alapfeltétel. Erre nem árt odafigyelni. A minőségre meg különösen. "Sok az eszkimó és kevés a fóka!"

2008. nov. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Fotós lámpák között is vannak különbségek ezért itt is a minőség számít persze borsos áron. 2-3 milla helyiséggel együtt.
2009. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
attól függ, hogy mennyid van? :) szerintem minimum 5 misi.(generátoros cucc) Ja és egy normális ernyőt megkaphatsz 5000ért is, ha tudodhol keresd:)
2010. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szoroztam osztottam kivontam összeadtam!

14 000 000

Ennyiből soha nem lesz problémád!

2010. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!