Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valakinél bevált a Pest...

Valakinél bevált a Pest Reject nevű WS Teleshop termék?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 12:20
1 2 3 4 5
 11/46 anonim válasza:
A kinai temékek nem "szarok" olyat csinálnak amilyet a megrendelö kér.A megrendelőt/forgalmazót kell hibáztatni a termékért,nem azt aki legyártja/ ott olcsón megcsinálják és kész./Akkor a ps3 is gánya:)meg minden szórakoztató elektronika mert 90% ott készül/Aki látott már kinában gyártott és forgalmazott termékeket jármüipartol kezdve... az igen.És nem 10en évekig épül pár kilóméter metró sem mint itt..!bár ott tartana a magyarország is...
2010. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim válasza:
87%

Mi kb 3 hónapja használunk 2db ilyen eszközt egy 100nm-es házban. Az egerek ugyanúgy randalíroznak a padláson mint előtte, már nem tudunk aludni tőlük, a két PS meg lelkesen villog, de az az össz. amit tudnak csinálni.

Legyek, szúnyogok, pókok is ugyanúgy vannak, illetve voltak nyáron mint előtte. Már nagyon bánom, hogy pénzt adtam ki érte! Csak azért regisztráltam magam itt, hogy szóljak másoknak is, hogy NEM ÉR SEMMIT! Ezt igazi tapasztalatból mondom! De ha végig gondoljuk, elég furcsa is lenne, hogy a falban okoz rezgést...stb..elég nonszensz..Szégyellem is, hogy ilyet elhittem.Remélem segítettem!

2010. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim válasza:
Sajnos nekünk sem vált be a Pest Reject.Már 2 hónapja használjuk kb.,de a hozzá fűzött reményeinket nem váltotta be:az egerek ugyanúgy beköltöztek a hideg beálltával és a meleg időben a legyek,szúnyogok is jól megvoltak a lakásban,kellemesen pihentek a készüléken.A pók továbbra is jól érezte magát,úgy 5 cm-re a készüléktől volt még 3 hét múlva is,direkt vártunk vele,betartva azt,hogy legyünk türelemmel, az eredmény 3hét elteltével fog jelentkezni.Sajnos az elvárt eredmény nemhogy nem jelentkezett,de még arra utaló jelet se láttunk ,hogy a villogáson kivül és a kis kék éjjeli fényen kivül mást csinált volna.Nagyon szépen megkérném azt,akinek lenne valamilyen más-rágcsáló riasztó- készülékkel kapcsolatban pozitiv tapasztalata ossza meg velem,vagy velünk.Ha egyáltalán van ilyen készülék:-)
2010. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim válasza:
Mi kb 2 hónapja használjuk, nemsokat ér azon kívül hogy villog a konnektorban. A bogarak úgyan úgy vannak nemérdekli őket a semmiféle impulzus meg ultrahang amit a kütyü sugároz. Teljesen hasztalan és pénzkidobás volt sajna a megvétele, pedig reménykedtünk, hogy használ valamit. Ezért írtam ezt a pár sort ha a közeljövőben valaki szándékozna ilyet vásárolni, hogy tudja nemsok értelme van ennek a készüléknek. Pénzkidobás!!
2010. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim válasza:

Meg ne vegye senki, mert nagy kamu az egész... A hotelben ahol dolgozok volt egy egércsalád akik ellen vettük ezt a használhatatlan ketyerét 3 db-ot is egy 30 négyzetméteres helységbe. Ugyanúgy szaladgáltak fél méterre tőle, végül a "retró" egérfogó végzett velük. Mellékesen: hogy tudná még a szúnyogot is távol tartani.. Népbutítás felsőfokon..

Egy elégedetlen vásásrló

2010. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim válasza:

Üdv mindenki! Sokat ötölte, hatoltam, mert iszonyatos pofátlan egereink voltak! Berágták magukat a padláson át, futkostak a gipszkartonon a fejünk felett. Farkasszemet nézett velem a függönykarnisról. Ott telt be a pohár, és borult ki a bili, mikor a kisfiam (6 hós) plenkázó szekrényében is volt egérpiszok. Olyan pofátlanok voltak ezek kis dögök, amikor nyitottuk a bejárati ajtót szaladt be velünk! Hihetetlenek!

Itt is, írtam ki kérdést, és kaptam tanácsokat, hogy mit érdemes venni...

Én ez mellett döntöttem:

[link]

Nem olcsó termék! De mihelyst bedugtuk, már hallottuk is a kis idegent, a hűtő alatt matatni. Én aszerint választottam ezt, hogy a referenciáit is megtekintettem. Ezt kevés cég mondja el magáról.

És jelentem boldogan, nicseek egereink! Annyira hatásos volt, hogy még a garázsunkban, sem pedig a kazánházban sincs! Pedig csak a lakásba van bedugva, és a vezetékeken át valóban hat!

Én bátran ajánlom mindenkinek! Ez tényleg hat!

2010. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 barta2000 válasza:
0%
helo mi 2 napja vettük meg a pest rejectet és mert tavasszal a patkányok hadat üzentek nekünk és elvitték a vetőkrumplit belerágtak a tökbe felfúrták a pincét öregapám nem gyözte bebetonozni a jukakat amit belett betonozva a patkány mellete fúrt 1 másik jukat megpróbálta az üvegcserepet a járatába megoldást nem vált be a csabda 3-mat elkapott de van még vagy 15 vagy mégtöbb majd berakta 1 müanyagkosárba a tököt erre kirágta a müanyagot. elvitte a sárgarépát a hagymát mindent majd öregapám megprobálta árammal erre a patkány rákaparta a lemezre a földet és igy az zárlatos lett reggel lement öregapám és füstbe ált az egész pince. akkor sokalt be amikor már vagy 100x-ra betonozta betonozta a jukat a pincében levö szekrények alatt és omlott rá a föld meg minden. mérgébe megrendelte ezt az izét azóta nem járt patkány a pincében hogy szunyog meg egyébb repülö rovar vagy pók ellen hatásos e azt nem tudom mert azokkal nem volt még háború de az viszont hüjeség hogy 1000m2 teres körzetbe jó mert a padláson még mindig kaparászik az ottani egérhadsereg.
2010. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:

Én nem venném meg a TELESHOPOSAT, Vaterán egész olcsón lehet kapni, annyi hogy nem márkás gondolom, de a hatás biztos ugyanaz.

[link]

2010. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz,én megvettem SAJNOS!két forintot nem ér a csótányok össze vissza szarták a készüléket,és játszótérnek használják,úgy hogy ha valaki gondolkodik is azon hogy meg vegye,én lebeszélném róla!!
2010. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 hidro válasza:
én kb. 5 napja használok 1 ilyen készüléket, ajándékba kaptam egy ismerősömtől, mert neki elég volt 1 a lakásába, és ugye 2-t ad a cég. nekem egyenlőre úgy tűnik, hogy eltűntek a csótányok, eddig minden este ha felébredtem és kimentem a konyhába, rohangáltak a padlón. még várok vele 1-2 hónapot, és ha ddig nem látok csótányt, akkor azt mondom, hogy bevált. ha gondoljátok megírom az eredményt. amúgy ennyi pénzt tuti nem adnék ki érte, de ha beválik...
2010. dec. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!