Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni az alábbiakb...

Tudnátok segíteni az alábbiakban, facebookon belül?

Figyelt kérdés

- Be lehet állítani, hogy az ismerőseim ne látszódjanak nyilvánosan, és ha igen akkor hogy?

- Be lehet állítani, hogy amilyen helyszíneken bejelentkeztem csam nekem mutassa?

- Be lehet állítani hogyha beírnak keresőbe, ne adjanak ki engem?


Előrre köszönöm a válaszokat, még új vagyok facebookon.



2019. jún. 11. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Beállítások/adatvédelem/Ki láthatja az ismerőseid listáját? Ezt nyilvánosról átállítod amire akarod.

2. Ha bejelentkeztél valahonnan azt utólag is be tudod állítani hogy mások ne lássák.A poszt mellett van egy kis földgömb mellette egy lefelé mutató nyíllal.

3. Beállítások/adatvédelem/Szeretnéd, hogy a Facebookon kívüli keresőmotorok hivatkozást jeleníthessenek meg a profilodra? Itt kiveszed a pipát ha ott van.

Egyébként ha új vagy akkor javaslom nézd át lépésről lépésre a beállításokat.

2019. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!