Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fujifilm Instax Mini 90 Neo...

Fujifilm Instax Mini 90 Neo Classic vélemény?

Figyelt kérdés
Polaroid fényképezőgépet szeretnék vásárolni. Ha valaki használt már, vagy van neki ilyen masinája tudna nekem írni róla? Mennyire megbízható? A vakut ki lehet rajta kapcsolni? Megéri az árát?

2020. máj. 18. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hogy megéri-e, az tőled függ, mennyit és mekkora elégedettséggel használod. ez egyénenként eltér. van akinek bejön, van akinek nem és egyikből se lehet következtetni arra, hogy neked jó lesz vagy sem.


szeritem nem éri meg, mert nincs szükségem papírképekre, ha igen, akkor bármikor tudok nyomtatni digitálisról, cserébe drága a fentartása folyton filmet venni bele és túlságosan korlátoz is - viszont aki előnyként éli meg a korlátait és bejön neki az életérzés, ami vele jár, az nagy élvezettel használja.

2020. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Konkrétan a film miatt szeretném, ahogy mondtad az életérzés miatt. A fontosabb pillanatokat szeretném megörökíteni vele, nem minden virágról kattintani egyet, így nagy lesz az eszmei értéke is.
2020. máj. 20. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos, hogy digitális fotók mellett, igazi fotópapíron is legyenek megörökítve az élményeink.


Ha külön el kéne menni kinyomtatni a képeket.... 100 esetből 150-szer nem megy el külön az ember mert lusta, és csak arra nincs ideje...

A digitális képeket, meg iszonyat ritkán veszi elő az ember...


Itt jön képbe a polaroid...

Lehet egy olcsóbb dslr, milc minőségét nem hozza, lehet drága bele a film, de ott lessz fizikálisan azonnal.


Szerintem megéri. Én vagyok olyan elmebeteg, hogy külön elmegyek nyomtatni a képeimet, de aki nem így tesz, annak ez a gép egy áldás.



Meg hát polaroid.... legyen akármilyen régi ez a technológia, akkor is fasza lessz.

2020. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hobbiszinten fotózok, van dslr fényképezőgépem, de azért egy polaroid mégiscsak polaroid. Vannak helyzetek amikor a digitális képek megállják a helyüket(pl.:fotózás) de a fontosabb pillanataimat szeretem újraélni, és mégiscsak közelebbi egy kézbevehető képpel, mint kikeresve a galériából digitálisan.
2020. máj. 20. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!