Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdőkènt melyik drónt érdemes...

Gd628 kérdése:

Kezdőkènt melyik drónt érdemes választani?

Figyelt kérdés
Körülbelül 200 ezer forint értékben gondolkodom, vagy újonnan egy DJI Mavic Mini Fly More Combot vennék egy-két plusz kiegészítővel, vagy használtan egy Mavic (1) Pro-t. Teljesen kezdőként a kettő közül ki melyiket választaná és miért?

2020. júl. 17. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha még életedben nem drónoztál,akkor én mindenképp egy olcsóbbal kezdenék.

Megtanulnám az irányítását és ha elhagyom akkor sem kár érte.

2020. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mindegyik jó választás.

én a MM vettem FMC-ben és használtam is, gyakoroltam is vele sokat, de aztán amikor megjelent a Mavic Air 2 akkor megvettem azt is...

úgyhogy most eladó a minim, meg még sok más mini is, úgyhogy lehet érdemes lenne megnézned egyet használtan, mert 110-115 környékén már kapsz MM FMC-t!


A MP1 mellett az Ocusync szól, stabilabb a kapcsolat a gép és a távirányító között.

Akkut már asszem nem kapni hozzá - én legalábbis nem nagyon találtam, ezért nem a MP1-et választottam annó.

2020. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Én kezdésnek a Hubsan X4-et javaslom. Ez egy kisméretű drón amivel meg lehet az irányítást tanulni. Ha az irányítás már jól megy akkor érdemes komolyabb típust venni.
2020. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!