Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek itt Magyarországon...

Szerintetek itt Magyarországon van még igény itatós vagy hasonló fotós lesre, vagy a Máté Bence már teljesen kielégíti ezt a piacot?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nincs rá igényem, ha erre voltál kíváncsi, elvagyok így is.
2022. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Mintha állatkertben fotóznál, olyan ez a fizetős fűtött lesből etetett madár fotózás. Nekem a hátamon feláll a szőr tőle.
2022. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig így lehet a lehető legjobban megfigyelni az állatvilágot ilyen közelségből. De ha nem így gondolod, vagy szerinted lehet ilyen fotókat les nélkül is készíteni, akkor mutass példát, kíváncsi lennék
2022. máj. 1. 17:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy lehet nélküle pont ilyeneket. De nem is tartom természetfotónak a Hortobágy közepén fagyott haltetemen marakodó sasokat.
2022. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor mit tartasz természetfotónak? Állat kategóriában
2022. máj. 1. 17:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Bármi lehet természetfotó, amiről nem virít, hogy etetett állatok szerepelnek rajta és nem látom másik 10 fotósnál ugyanazt a hátteret, beülőágat, stb. És a 12 vakuval éjszaka megvillantott ellenfényes szuperfotók is nagyon szépek, de valahogy a természetességhez nem sok közük van.
2022. máj. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6 abban egyetértek, hogy az ellenfényes dolgok nem természetesek. Jó képek, de az már nem igazi természetfotó. Nekem ie vannak ilyen fotóim, kedvenceim azok talán, de egyetértek azzal amit mondasz. És amúgy nagyjából a másik elképzeléseddel is.
2022. máj. 2. 13:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Néhány "természet fotó" illetve attól messze van aminőséget tekintve, de semmi etetés, vagy ilyesmi, hanem megvértam, amíg anyám kertjében rászáll a diófára a cinke, vagy kisétáltam a parkba és amit tudtam lekaptam, igaz a vadkacsákkal könnyű dolga van az embernek. tele van vele a tó.

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem rossz képek, de ezekből van millió. De ja ezek nyilván természetesebbek, mint az etetett, itatós, stb madaras képek.
2022. máj. 2. 17:54
 10/13 anonim ***** válasza:
A természetfotóknál az ember mindig a meghökkentően újszerű dolgokat várja az ember. Megemelkedett már az ingerküszöb. Hála a nagy pályázatoknak, vagy akár Máté Bence munkásságának. Ez hozta el azt, hogy a városi fotós boldogan fizet 40 ezret is azért, hogy 10 méterről láthasson olyan fajokat, amiket reggel még nem is ismert. De ha megnézünk a nemzetközi természetfotós pályázatok nyertes képeit, ott nem köszön vissza ennyire a megrendezettség. Ilyen versenyzők mellett egy cinke a diófán képről max annyit lehet pozitívumként mondani, hogy éles.
2022. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!