Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképezőgépet ajánlan...

Melyik fényképezőgépet ajánlanátok inkább? Tapasztalatok, vélemények esetleg valamelyikről?🙏

Figyelt kérdés

General Electric X5 digitális fényképezőgép

Vaagy

Fujifilm FinePix S2100HD


Használtan találtam szerintem egész jó áron mindkettőt (25-25 ezerért, 2gigás memória). De kezdő vagyok szóval annyira nem vagyok képbe😅

Leginkább egyébként makro vagy épület/tájfotókat szoktam készíteni (a telefonommal-persze tudom hogy a kettő nem ugyanaz)



2022. szept. 15. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Ezeket felejtsd el.

12-15 éves modellek, a technológiájuk messze elavult, egy mai telefon jobb képminőséget produkál.

25000 forint pont 25000-rel több, mint amit ér egy ilyen.

2022. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh, értem :c
2022. szept. 15. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Két nagy előnye van a telefonhoz képest: az optikai zoom és a kereső. Így van rá esély, hogy bizonyos szituációkban jobb képeket tudsz vele lőni, mint a telefonnal.


Manapság nem egy nagy pénz az a 25 ezer, de ezzel úgy számolj, hogy ez "tanulópénz" lesz, mert ezek a gépek eladhatatlanok.


Átfutottam a két gép adatait, én olyan hatalmas különbségeket nem vettem észre, szóval szerintem mindegy melyiket választod.

2022. szept. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!