Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Gondolkozom első komolyabb...

Gondolkozom első komolyabb fényképezőgépem megvásárlásán 400-600ezer forint tályt kíváncsi vagyok mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Többet nézegettem én is de tágítani szeretném az ismertségem hátha van valami amit én nem figyeltem. Előre is köszönöm a válaszokat.

2022. nov. 14. 21:37
 1/5 L.. István ***** válasza:
77%
Van valami ami konkrétabban érdekel? A makrózástól a portrén át az asztrofotózásig sok minden van. A váz csak egy dolog, egy jó obi gyakran többe kerül.
2022. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Tájt, de elavult, nem használjuk.


"Ismertségedet" akarod tágítani és ahhoz kell a gép? Szóval villantani akarsz? Nem az ismereteidet véletlenül...?


[link]


"Hátha van valami amit én nem figyeltem".


Hát igen, te már mindent tudsz és mindent megnéztél, de nagy kegyesen azért felajánlod a lehetőséget hogy a mi oktondi válaszainkat leírhassuk, ama magasztos tudáshoz, amit képviselsz úgyse érünk fel.


[link]

2022. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt az összeget csak a vázra szánod?

Vagy az egész szettre van ennyid?

2022. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem amíg azt se tudod, milyen gépet érdemes nézned, addig kezdd a fotózás alapjainak elsajátításával, hogy képben legyél a gépek tulajdonságaival és beállításaival, hogy melyik fogalom mit jelent és ezeknek az ismereteknek a birtokában tudj gépet választani.


Egyébként a belépő szintű gépek között nincsenek őrült nagy különbségek, azonos kategóriában nagyjából hasonló árszinten minden gyártó kb. ugyanazt nyújtja picit más csomagolásban. Ha nincsen semmilyen szempontod, támpontod, ami befolyásolhatja az igényeidet és választásodat (márpedig semmi ilyet nem írtál), akkor amelyik gép megjelenése, kialakítása, kezelése legszimpatikusabbnak tűnik, azt vedd meg az elérhető legolcsóbban (akár használtan) és kezdj el tapasztalatokat gyűjteni, amik segíthetnek benne, hogy legyenek támpontjaid, hogy a következő géped milyen legyen az elsőhöz képest.

2022. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lumix g9. Fényképezőgépet kértél, nem írtad, hogy objektív is legyen. Ez félmillió körül megy, csúcskamera a maga műfajában
2022. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!