Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgépnél mindig...

Fényképezőgépnél mindig érdemes a legfrissebb firmwaréra frissíteni a gépet?

Figyelt kérdés
Nekem most a canon eos 7D fényképezőgépen 2.0.3 van de ahogy néztem a canon oldalon van hozzá 2.0.6 verzió.

dec. 1. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasod hogy miben váktozott az új, és eldöntöd hogy szükséged van-e rá.
dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor magyarán nem hatalmas változások lehetségesek egy firmware frissítésben hanem csak egy két dologhoz köthető?Amit olvastam ott valami objektívnek a fókuszáról vagy miről írtak.Nekem olyan objektívem nincsen de ezen kívül esetleg más dolgokat is javíthat vagy tényleg csak egy egy adott dolgot?
dec. 1. 16:50
 3/5 Mojjo ***** válasza:
@2: Néha sok dolgot javít, néha keveset, néha számottevő mértékben, néha elhanyagolhatóan. Nincs általános recept. A pontos változtatások listáját megtalálod az új firmware leírásánál, ahogy már az első válaszadó is utalt rá.
dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3/


Vagyis a lênyeg ártani nem árt max nem érzek báltozást.

dec. 2. 21:35
 5/5 Mojjo ***** válasza:
@4: Pontosan.
dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!