Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Segítene valaki egy képről...

Segítene valaki egy képről kéne eltávolítani egy tárgyat?

Figyelt kérdés
Van egy kép amit készítettem magamról, de van rajta egy filter. Egy szemüveg van rajtam, le tudná valaki venni a képről, hogy ne legyen ott a szemüveg? Én próbálkoztam ezekkel a tárgyeltávolító programokkal, de ha le veszem a szemüveget az egész arcom elhomályosodik. Valaki meg tudná oldani hogy éles maradjon az arcom és ne legyen ott a szemüveg? Nagyon örülnék neki. Aki tudja annak elküldöm privátban a képet. Köszi aki segít.😊

jan. 12. 10:19
1 2
 11/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
50%

Nem véletlen, hogy amikor ki kell takarni valakit, például egy dokumentumban, újságcikkekben, már évtizedek óta bevett dolog a szemet eltakaró fekete téglalap, bizonyára mindenki ismeri.

Hiszen így pont a lényeg van eltakarva.

A kérdés sumák, itt nem saját képről van szó szerintem.

Persze, ilyeneket nem törölnek.

Nekem több szakmai hozzászólásom ment a levesbe, amikor az illegális elektromos szivar működéséről írtam, amit én is csak bontásra kaptam (nem is dohányzom) és az érdekesség kedvéért írtam a működési elvéről.

Nem lehet, a kérdés pár órán belül eltűnt mert illegális eszköz!

Ez nem illegális...

jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!