Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképező gép állvány, amin...

Fényképező gép állvány, amin tudom forgatni a gépet függőleges portréhoz?

Figyelt kérdés

Olyan állványt keresek amit eltudok fordítani, hogy "álló" fotót is tudjak csinálni az alanyról?

Mármint a fényképezőgépet fordítom az állványon függőlegesen.


Canon 1200d gépem van.



márc. 11. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Erre speciel pont bármelyik állvány megfelel.
márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Mivel árat nem írtál, ezért egy nagyon olcsót mutatok:

[link]

De ahogy 1-es kolega is írja, ez csak a nagyon-nagyon olcsó és üvergagyi állványoknál nincs meg.


Itt mutatja ezt a funkciót a nagyképességű: [link]

márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan bármelyik állvány tudja ezt
márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

#3 téves, konkrétan szinte egyik állvány sem tudja ezt. Ez az állványfej feladata, ami csak néhány ócska állvány esetén van egybe építve az állvánnyal.

Normál állványra pedig bármilyen fej feltekerhető.

márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 akkor legközelebb kérlek javíts ki másokat is ha azt mondják állványra rakják a gépet, ugyanis igazából az állványfejre rakják rá :))) minek így szőrszálhasogatni, mindenki tudja mire gondoltam.
márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha lepontozol is, a válaszod félrevezető.

Ideális esetben - tehát mikor nem halál csóróként a legócskább hama állvány megtalálása a cél - külön vesz az ember állványt és fejet. És az állványnak semmi szerepe nincs abban, hogy tudod-e portréba billenteni a kamerádat, az kizárólag a fejen múlik.

Majd ha felnősz, lesz önálló kereseted és meg tudsz engedni magadnak tisztességes felszerelést, megérted.

Addig pedig nyomkodd bőszen a piros ikszet.

márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van normális felszerelésem, valószínűleg jobb is mint neked szóval ezt a stílust be lehet fejezni :) nem csak én pontoztalak le. Csak egy sima kötözködés ez a részedről, itt vezeted le a mindennapi frusztrációdat.

További szép napot!

márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szép napot este nyolckor? Gratulálok. Nem is értem, minek állok le ilyenekkel vitatkozni. Tudod mit? Legyen igazad.

Az állványon múlik, hogy tudod-e dönteni a gépet.

Az állványon.

márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem állványt keresel, hanem állványfejet.
márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!