Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan kezdjek bele videók...

Hogyan kezdjek bele videók készítésébe?

Figyelt kérdés
Régen a nagybátyám megörökítette a meghatározó pillanatokat pl ballagás, ünnepek stb.. sajnos ő már nem tud segíteni nekem de én szeretném tovább vinni ezt a "hagyományt". Úgy képzeltem hogy hozzá hasonlóan rövidfilmeket csinálok és összevágom a videókat. Milyen szerkesztő programot javasolnátok és milyen kamerát vegyek? Konrét márkára vagyok kíváncsi illetve ha a használatát is leírnátok azért nagyon hálás lennék. Nem értek hozzá még amatőr szinten sem úgyhogy nem tudom hogy minden esetben lehetséges e de olyan készülék kéne amit át lehet kötni laptopra hogy ott tudjam tárolni. Ha valaki csinál hasonlót és részletesen leírná vagy tanacsokat adna az nagyon nagy segítség lenne. Akár ha csak a szerkesztés részéhez hozzá tudnal szólni azt is megköszönöm.

márc. 19. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Milyen telefonod van? Ha valami normálisabb, akkor azza is el lehet kezdeni videózni.

Vágóprogramból sokféle van, a kezdőknek elég funkcióval rendelkezők általában ingyenesek is.

márc. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Tanulj.
márc. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Szia, én csinálok, 15 éve videózom, de a tudásátadás nem ingyenes.

Szerintem érdemes lenne youtube-videókat nézned ezzel kapcsolatban. Ott is meg lehet tanulni az alapszintet, aztán csak magadra szabhatod.

márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha valami újabb telefonod van, azzal is videózhatsz, nagyon sok videós telefonnal készit contentet.

Kezdőknek a legegyszerűbb az OpenShot vágó progi

márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy a "tanulj" válaszom miért került lepontozásra. Talán ez egy olyan dolog, amit nem kell tanulni? Talán nem kell megtanulni, hogy mi az optimális kameraszög, vagy a tematika helyes megfogalmazása, levezetése satöbbi?
márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi az enyém is. Mert nem kezdek bele a "részletesen leírná" dologba csak úgy. Nekem is időm, energiám, pénzem volt benne.

De semmit nem lehet írni ami a valóság. Mert az nem tetszik az embereknek.

márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyomd meg a "rec" gombot.
márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!