Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » YI kamerákkal mi lett? Most...

YI kamerákkal mi lett? Most mit vegyek? Milyen autós kamerát ?

Figyelt kérdés

Hááát teljesen fel vagyok háborodva, tönkre ment 4 év után a YI autós kamerám, megolvasztottam buszba mert rányomtam a fűtést 4 órán keresztül viszont bírta a 48 celsius fokot is nyáron ( annyi volt rásütött a nap ) most van egy tartalékba, de nem várom meg míg az is feladja rendelnék ugyan ilyet, van hozzá tapadós tartom, meg kábelek, erre nincs forgalmazójuk, egy van fönn jófogáson, de az használt meg olyan messze van, nem postázza. Azdome-ot akartam, majdnem meg is vettem, irja egy vélemény, hogy buszba nem lehet feltenni.. fenébe, mondom 90%-ba ott használom áramforrás meg powerbank, csak mondom hátha érdekel valakit.


Wi-fi a lényeg , múltkor is volt egy eset, gyorsan lementettem aztán meg is volt a hunyó.


Igy most akkor milyen kamerát vegyek?



márc. 31. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sok évvel ezelőtt pár ezerért vettem egy hibás samsung mobilt, ma is azt használom. Nem az ablakba van téve, hogy ne süsse a nap, és gyorsított felvételt készít, így egész napos felvételekre is képes gond nélkül. Hetente letörlöm az előző heti felvételeket.
ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!