Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdő fényképezőgépnek mit...

Kezdő fényképezőgépnek mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék hobbiból fotózni. Leginkább portré esetleg tájképek készítésére. Nikon d7200at néztem, de őszintén nem értek hozzá, hogy melyik milyen. Objektíveket is szívesen fogadok. Igyekszem kicsit utánuk nezni melyik mihez jó, de így elsore nekem kinai😂 Koszonom a segitseget szep estet ❤️
ápr. 21. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Mindegy. Jó lesz a D7200.

Próbálgasd, ismerd ki, tanuld meg vele a fotózás alapjait, aztán majd úgyis látod, hogy a te felhasználásodhoz elég vagy sem.

ápr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es ezt én is megtettem de bőség zavara van. Ráadásul egy nagyon hozza nem ertokent így nehéz. Ezért vagyok kiváncsi fotósok véleményére akiknek van benne tapasztalat 😊
ápr. 22. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!