Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sony Ilce-6000 jó kamera 2024ben?

Sony Ilce-6000 jó kamera 2024ben?

Figyelt kérdés
És magyar menüt hogy lehet rátenni ha feltehetőleg UK - ból lett vásárolva? Kaptam a nyáron, ajándék volt, tehát nem venni akarok

máj. 12. 17:32
 1/8 Mojjo ***** válasza:

Mit jelent az, hogy jó kamera?

Teljesen jól meg lehet vele tanulni fotózni, ha az ember ért hozzá, akármilyen remek képeket lehet vele csinálni. Ha nem ért valaki hozzá, nem biztos, hogy fogja érezni, hogy mennyivel is jobb, mint egy telefon, sőt. Ez már olyan gép, ahol elengedhetetlen valamennyi fotós tudás, hogy kihoztuk belőle azt, amire képes.


A magyar menüt passzolom, soha nem használnék semmilyen kütyüt magyar menüvel/oprendszerrel.

máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgyértve hogy milyen kategóriába lehetne soroni hogy pl középkategória
máj. 12. 20:20
 3/8 Mojjo ***** válasza:
@2: Régmúlt idők belépőkategóriája. De ez így nagyon nagyon sokkal rosszabbul hangzik, mint amilyen gép ez valójában.
máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tökmindegy milyen kategória? Régi gép, teljesen irreleváns, hogy akkoriban milyen kategóriába sorolták.

Felteszem nem értesz a fotózáshoz.

Nem tudom mire használnád, de ha csak sima átlag felhasználó vagy, aki csak kattintgatni akar, akkor jobban jársz egy telefonnal.

máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Mondom hogy kaptam, tehát már megvan, ingyen volt, egyébként nem is vennék fényképezőgépet, de hamár van, akkor használnám ha lehet
máj. 14. 09:39
 6/8 A kérdező kommentje:
A magyar menüvel segítség esetleg
máj. 14. 09:40
 7/8 A kérdező kommentje:
?(lemaradt)
máj. 14. 09:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, en nem is mondtam hogy te vetted. Csak azt, hogyha nem értesz hozzá akkor feleslegesen akarod használni, ha jobban jársz egy telefonnal.
máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!