Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Rossz a fényképezőgépem...

Rossz a fényképezőgépem aksija, vagy keressek másik gépet?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem egy Sony W630-at, ár alatt. Szép képeket készít, az egyetlen bajom az akkumulátorával van. Kezdjük ott, hogy ki kell venni a töltéshez. Az akkufedélnek pedig már most nem sok időt jósolok... A számítógépre való csatlakozás pedig nem hogy töltené, hanem meríti. És egy feltöltés kb egy alkalom (50-60 kép?). Nagyon sajnálom, mert szeretek hobbiból fotózgatni. És az előző gépem (Samsung) lemeríthetetlen volt és még a számítógép is töltötte. Megéri ezért lecserélni egy jó kis gépet? Vagy vegyek hozzá új aksit? Ti mit tanácsoltok? Lehet hibás az aksi? Vagy csak pusztán leszívja a számítógép, ha már egy 30 percig rajta van bekapcsolva? Aki járatos a témában, kérem nézzen utána a gép típusának, hátha arról is tud véleményt mondani, esetleg más márkából hasonlót, persze olcsón. Köszi. :)

2013. aug. 17. 09:53
 1/2 anonim válasza:
Ár alatt vetted? Mennyire? Szerintem egy hamisított gépet vettél...
2013. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, garanciás is. De ebből az aksiból legalább kettőt kéne vinnem nyaralásra is, ha csak ennyit bír... Szóval inkább arra akartam kilyukadni, hogy megéri-e egyáltalán új aksit vennem hozzá.
2013. aug. 17. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!