Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Polaroid is829 fényképezőgéppe...

Polaroid is829 fényképezőgéppel készített videó miért indítja újra az explorer. Exe folyamatot?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy Polaroid is829 digitális fényképezőgép. 16Mpx, 720p videó felvétel. Az alján találtam egy feliratot miszerint class 4, vagy magasabb osztályú memóriakártya ajánlott. Vettem hozzá egy class 4-es microsd kártyát nem volt jó. A fényképet tökéletesen le tudtam tölteni róla, de amint a videót leakartam volna szedni, akár VGA akár 720p felbontásban azonnal leállította az explorer.exe folyamatot. Most egy frissen vásárolt class 10-es maxell memóriakártyával az a helyzet hogy leszedem kb. 10 másodperc és újra ugyanezt csinálja.

Próbálkoztam a hozzá kapott Polaroid Instant Memories programmal is letölteni a kártyáról a videót, de ugyanez áll fent.

Valaki esetleg ötlete sejtése, hogy mi lehet a gond??

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. aug. 26. 18:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!