Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Amatőr fotósnak milyen objektí...

Amatőr fotósnak milyen objektívet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nikon D5100-at akarok venni, milyen objektív lenne jó hozzá, táj, portré, makró, úgy nagyjából minden fotózásra, de csak hogy tanuljak. Majd később vennék fix és még más objektíveket, most egy olyan kéne ami nagyjából bármire jó, kezdő szinten
2013. aug. 27. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
a 18-55-os kepstabilizatoros kit objektiv tokeletesen jo lesz altalanos celra (gondolom teljesen kezdo vagy). kesobb ugyis rajossz, hogy nem lehet egy objektivvel mindent lefedni, es elindulsz a lejton... :)
2013. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy nem elég egy objektív, de egyelőre többre nincs pénzem, mert tanulóként nincs honnan legyen több 100000-em, s most amig úgy sem értek nagyon hozzá, addig az elég :)
2013. aug. 27. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Én merem javasolni a 18-105-öt. Amennyivel drágább, annyival jobb a képe, és így van teletartományod is, ami portréhoz nem árt. A 18-55 ehhez kicsit rövid.
2013. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. :D Köszönöm a választ!
2013. aug. 27. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!