TW0lf kérdése:

Meiket erdemes megvenni a Nikon D3200 vagy Nikon D90?

Figyelt kérdés
Ha tudnatok elonyoket es hatranyokat felsorolni elore is megkoszonnem.Az az igazsag hogy ez lenne az elso komolyabb gepem,sokat tanultam de nem tudok donteni.A D90-nek nagyon sok pizitiv visszajelzese van de a D3200-rol nem tudom hogy jo-e mert iden jelent meg.
2013. okt. 8. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Két különböző kategória. a d90 egy régi felsőközép, a d3200 pedig egy belépő.

Tessék neten összehasonlítani a táblázatokat és aszerint dönteni. Videó kell-e, vagy sem, sorozatfelvétel, felső státusz lcd stb stb...

Ne más döntse el helyetted! Ja és d90 nyílván használtan van gari nélkül, ez is egy szempont.

2013. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyugodtan válaszd a D3200-at, mivel sokkal szebbek a színei is, alkalmasabb, újabb modell, kiküszöbölve vannak a NIKON-nak eggyes sajátos "betegségei"! Mindkét gépet ismerem, használtam, de én ha választhatnék még egyszer akkór is a D3200-at választanám...de esetleg ha belefér a keretedbe, ajánlom a D7100-at!
2013. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!