Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet ajánlan...

Milyen fényképezőgépet ajánlanátok egy kezdő, hobbi fotósnak?

Figyelt kérdés
Nem kell csúcskategóriás gép, én olyan 60-70 000 HUF-os kategóriában gondolkodtam. A lényeg, hogy szép, tiszta, éles képeket tudjak vele készíteni, és könnyen kezelhető legyen, és ne pixelesedjen a kép, meg ilyenek.
2014. máj. 15. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sony Cybershoot
2014. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. :)


A gyors exponálást kifelejtettem.

2014. máj. 15. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Vegyél valamit 20 ezer forint körül.

Ami tetszik.

Kezdj el fotózni, aztán ha van tehetséged, akkor megérted Zorbát, a görögöt, (Táncolni kell, a zene majd megjön valahonnan), ha nem, akkor meg tök mindegy mivel fotózol.

Vígasztaljon, hogy a nagy fekete gépet tulajdonló nagyérdemű többsége arra használja a gépét, hogy a kutyáját és a gyerekeit fotózza.

Szóval kezdjed el piciben, és ha kiderül, hogy tehetséges vagy, akkor válts nagyobbra.

De kérlek ne hallgass a sznobokra.

2014. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi.
2014. máj. 18. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért annyiban marhaság amit itt előttem írtak, hogy a tehetséggel semmire sem mész ha nem tudsz tanulni az adott eszközzel. Ennyi pénzért már jó eséllyel kapsz használt olcsó dSLR gépet és ehhez még csak sznobnak sem kell lenni, de ezen már el tudod sajátítani a technikai alapokat. Ez pedig jól fog jönni, amikor rájössz, hogy nem csak a gombot kell megnyomni, hanem bizony muszáj néha gondolkodni is.
2014. máj. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!