Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kis méretű ultrazoomot keresek...

Kis méretű ultrazoomot keresek, sziklát mászom, túrázom,6-800 grammos bridge gépet nem vinnék magammal. Van ismerősöm importőrnél és ő két fajta gépet ajánlott nekem, azt mondta döntsek, akár az ár alapján. Ebben kérném segítségeteket. Melyik legyen?

Figyelt kérdés

Sony DSC-HX50 ~ 53 ezer

Pana DMC-TZ40 ~ 59 ezer


Fotóznék szurdokokban (tudom erre egy LX-7 kéne, with fast lens), de sokat távoli mászókat sziklán, gyorsan mozgó alakokat futóversenyen, panorámát hegycsúcsról...


2014. jún. 30. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Sony-t ajánlom. Canon parti vagyok, es egyből ajánlottak volna egy canon gépet, de rájöttem, hogy en is inkább ezt a modellt vennem. Ráadásul te piszok olcsón megkapod, úgyhogy nagyon jo! Sok sikert, jo fotózást!
2014. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!