Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a Nikon...

Mi a véleményetek a Nikon D3200-ról?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy fényképezőgép.


Őszintén, milyen válaszokat vársz? Jó? Rossz? Tele van az internet részletes tesztekkel, értékelésekkel, leírásokkal. Vagy azoknak nem hiszel?

2014. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem én az összes tesztet és egyebet. Sokat elolvastam már. Arra vagyok kíváncsi, hogy mások szerint mik az előnyei és a hátrányai ennek a fényképezőgépnek.
2014. okt. 27. 07:24
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ilyenem van:) IMÁDOM!! Ha hobby fényképezésre akarod venni, akkor a legjobb!
2014. okt. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Arra vagyok kíváncsi, hogy mások szerint mik az előnyei és a hátrányai ennek a fényképezőgépnek."

Ezért mondom, hogy keress ezzel fogllakozó oldalakat. Itt csak ilyen szakszerű véleményeket fogsz olvasni:


"Ha hobby fényképezésre akarod venni, akkor a legjobb!"


Miért lenne jobb, mnt pl. a D3300? Vagy egy Canon? Azért, mert neked az van? Ez érv? Lol.

2014. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves elöttem szóló! Azért mertem azt írni, hogy a legjobb, mivel: -fényképész vagyok és rengeteg gépet végigpróbáltam már.

Semmi különbség nincs a D3300 és a 3200 között, csak az ára.

2014. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Értem, kedves fényképész úr, tehát szerinted a D3200 a LEGJOBB.


Nyilván jobb, mint az összes Canon, hiszen neked ilyened van. A Pentaxról vagy Sonyról már ne is beszéljünk. Azoknál fényévekkel jobb, mert neked ilyen van.


Kedves fényképész úr, remélem, a professzionális fotózás terén a D3200 nagyon jól teljesít nálad. További sok sikert a fényképész szakmához!

2014. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"Tele van az internet részletes tesztekkel, értékelésekkel, leírásokkal"

Ezt nem értem.És?Nem tehet fel egy kérdést azért mert az interneten máshol is téma ez?Logikai bukfenc amit írsz.Ezzel az erővel nincs semmi értelme ennek az oldalnak mert a google keresőbe mindent megtalál az ember.

Egyébként vicces,hogy annyira előadod,hogy ennyire értesz hozzá de te vagy az egyetlen aki semmi értelmeset vagy használhatót nem tud írni,csak a kisebbségi komplexusát próbálja kompenzálni a gép előtt.

2014. nov. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!