Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Sjcam sj4000 tulajok, hozzáért...

Sjcam sj4000 tulajok, hozzáértők? Sós vizet hogy bírja, mennyi ideig lehet víz alatt?

Figyelt kérdés

30 méterig bírja , de ez sós és édesvízre is igaz? kivettem sós vízből azonnal lemosás?

és percben meddig bírja?


Köszi a segítséget!



2015. febr. 17. 18:24
1 2
 1/11 flyer737 válasza:
0%
Olvasd el a hasznàlati utasitàst the szerencsecsomag
2015. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves Szerencsecsomag Úr/Hölgy!


A leírásban nem található leírásban a kérdésre megfelelő szöveg. Köszönöm , hogy analfabétának tart, de valószínűleg nem írtam volna ki a kérdést , hogyha megtaláltam volna a választ.

2015. febr. 19. 17:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is sj4000-rem van, a sósvizet bírja és bármeddig! Erre nincs leírás, de, ha kivetted a sósvízből kb. minimum félóráig áztatni kell a tokot édesvízben! És amúgy 60 méterig is bírja a vízállást. Amúgy a vele készített 12 Megapixeles képek neked is nagyon rossz minőségűek?
2015. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A tokot úgy áztassam , hogy kinyitom és abba a részbe ahová a kamerát rakom bemehet a víz?( bocs a hülye kérdésekért , de inkább megkérdezem , minthogy tönkretegyem) ilyen fotókat csinál 12MP-vel :

[link]

[link]

[link]

2015. febr. 20. 22:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, kinyitva áztatsd. De úgy, hogy 1. Kivetted a sósvízből a kamerát. 2. Lemosod a tokot édesvízben, de úgy hogy a kamera még benne legyen, kb. 5-10 másodpercig mosod. 3. Letörlöd a tokot szárazra, kiveszed belőle a kamerát, a kamerával már nem kell semmit csinálni. 4. A tokot kinyitva egy édesvízzel teli kis edénybe rakod, és 20-30 perc múlva kiveszed. 5. Ha kivetted, alaposan szárazra törlöd, mehet vissza bele a kamera, és kész. Amúgy látom neked is rossz minőségű a 12 mpxl-es kép, nekem is ugyanilyen. Azt olvastam, hogy igazából csak 3 megapixeles. És neked wifis, vagy wifi nélkülis? És ott van a kamerádon az sjcam felirat, vagy nincs?
2015. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem wifis. Ott van az sjcam felirat igen. Amúgy nem lehet ,hogy egy frissítés megoldaná a problémát? Köszi a segítséget!
2015. febr. 23. 07:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szoftveres a probléma, hanem annyi az egész, hogy a 12 megapixel az hazugság, mert csak 3 megapixeles. Amúgy nekem nincs rajta az sjcam felirat, az enyém vagy régebbi sj4000, vagy hamisítvány(acmell)
2015. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát én egy youtubos videot néztem és ott a hamison nem volt sjcam felirat. De annyira nem izgat mert videozásra vettem arra meg tökéletes.
2015. febr. 24. 14:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja. Én is le...om. Az a lényeg, hogy videózásra vettem, nem fotózásra, és a videó szép éles. Ha valami kérdésed lenne, még írj nyugodtan, mert én mimdent tudok az sj4000-ről, szia.
2015. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2015. febr. 25. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!