Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » AgfaPhoto Selecta 16 digitális...

AgfaPhoto Selecta 16 digitális fényképezőgép megéri az árát? Vagy tudtok mást ajánlani helyette?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan digitális fényképezőgépet beszerezni (újat!), amivel elsajátíthatom a fényképezés alapjait. Ehhez mindenképp olyan gép kellene, ami manuálisan állítható. Sajnos a kompaktok között ilyet nem találtam, csak a drágább kategóriájú gépek esetén.

Viszont nekem nincs 50 ezer ft-om jelenleg egy fényképezőgépre. Maximum 30 ezer ft-ot szánnék rá, és így akadtam az AgfaPhoto-ra.

Erről lenne szó, a tulajdonságai: [link]


Kérdésem az lenne, hogy megéri az árát? 30 ezerért be tudnám szerezni most akcióban. Alkalmas lehet az alapok megtanulására?

Vagy tudtok mást ajánlani erre a célra?



2015. febr. 21. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A konkrét tipőust nem ismerem, de ha jól látom, ezen sincs rekesz- vagy záridő-előválasztás.


Ezen kívül sincs semmi olyan extra tulajdonsága, funkciója, amivel bármelyik másik, hasonló árú készülék ne rendelkezne.

2015. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van rajta manuális üzemmód. Én inkább Fuji S2800-at vennék, ha semmiképp nem tudnék többet rákölteni.
2015. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nincs különösebb gond ezzel a géppel?


2. válaszoló: A Fujifilm S2800-as miben tud többet, vagy mivel jobb, mint ez? Kíváncsiságból kérdezem, mert megnéztem, és árban ugyanaz, szóval az nem döntő tényező.

2015. febr. 21. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Képes HD felbontású videó felvételére, de ami lényegesebb, hogy az Agfa sehol sincs digitális gépek gyártásában, a Fuji viszont már öreg róka a szakmában.
2015. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fényképezni akarsz? És mégis milyen szinten?? Mert ez a gép a családi fotók szintjén nem visz túl. Ha rendesen akarod csinálni akkor inkább még gyűjtöges egy nikon vagy canon digitális tükörreflexesre. Ajánlom figyelmedbe a Nikon P500-ast.
2015. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fényképezni, igen, de mint írtam, az alapokat akarom elsajátítani egy olcsó gépen, amin van manuális állítási lehetőség.

Amúgy nem akarok profi fotós lenni, megmaradnék hobbi szinten.

A digitális tükörreflexes gépet remélem viccnek szántad. Enyhén szólva többe kerül, mint amennyit én rászánnék.

2015. febr. 22. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!