Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgépem videóinak...

CartmanHUN kérdése:

Fényképezőgépem videóinak formátumát nem ismeri fel a Sony Vegas. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A héten vettem elő videózás céljából a fényképezőgépemet melynek típusa FUJIFILM S1000FD, viszont amint a számítógépre másolom az azzal felvett videót, majd a Sony Vegas Pro 12-be szeretném behelyezni, a program ezt az üzenetet adja ki: "Warning: An error occured while opening one or more files." "An error occured while opening codec." A hibaüzenetet bemásoltam Google-be is, de a megoldások egyike sem oldotta meg az enyémet, pedig legalább 5-öt kipróbáltam. Konvertálással pedig az a probléma, hogy a videók minőségét maximum a felére csökkenti. Köszönöm előre is a segítséget!

2015. aug. 18. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
VLC playert telepits, az lejatsz majdnem minden kodekes videot. En legalabbis eddig meg nem talaltam olyat amit ne jatsszon le.
2015. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a lejátszásával van a baj, hanem hogy a Sony Vegas Pro 12 nem hajlandó beilleszteni.
2015. aug. 18. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz konvertálnod, a vegas avi-n és wmv-n kívül nem sok mindent játszik le.
2015. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tegnap elküldtem a barátomnak, aki azt állította, hogy neki működött, pedig semmilyen más kódolást nem töltött le azokon kívül amit én
2015. aug. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!