Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Amatőrnek portréfotózáshoz...

Amatőrnek portréfotózáshoz milyen gépet ajánlotok? (70 e alatt ha lehet)

Figyelt kérdés
Eddig csak "gagyi" 20ezres digitális géppel fotóztam...szeretnék portréfotózást gyakorolni
2015. dec. 28. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Használt DSLR egy kitobjetívvel (50-55mm-nél már lehet nagyjából portrézni), vagy veszel hozzá egy 50 vagy 55mm-es objektívet, az 1.5-es crop vázon 75-82.5mm lesz, vagy (ha van, nem tudom) 70mm-es fixet, akkor lesz 105mm-es portréobjektíved belőle.

Ajánlott oldalak 220volt használt részlege, hardverapro

2015. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi de ebből nem nagyon értettem semmmit :D Értem én hogy profi gép kell profi képhez de nekem nincs meg ehhez az alapvető tudásom és gyakorlatom.Úgyhogy valami kezdő gépre gondoltam...Vagy lehet először érdemes lenne egy könyvből megtanulni mindent és utána elkezdeni fotózni?
2015. dec. 28. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha komolyabban érdekel a dolog és nem csak egy két hétig tartó fellángolás, akkor bizony valóban nem ártana az alapfogalmaknak utánanézni, akár az interneten is lehet kezdőknek szóló, hasznos anyagokat találni.


Már csak azért is, mert akármilyen gépet veszel is, ismeretek nélkül nem fogsz értékelhető képeket lőni.

2015. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!