Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » 4K febontású videó vágásához...

4K febontású videó vágásához és szerkesztéséhez milyen szoftvert ajánlotok? Vágni, egymás mögé illeszteni szeretném őket, nem hátrány, ha valamilyen efekteket tudok rárakni, és persze zenét alátenni.

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok videószerkesztésben, eddig csak telefonon próbálgattam ilyen 1-2 perces videókat szerkeszteni. De érdekel a dolog. Vettem egy 4K felbontásban kamerázni tudó kamerát, és ezért kérem a véleményeteket, hogy milyen programot javasolnátok a fent leírtak alapján egy kezdőnek?


Nem hátrány, ha könnyen tanulható, nem olyan bonyolult, és ingyenes, vagy nem túl drága.


2017. jan. 16. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
RealPlayernek van vágó modulja , vagy VLC-vel is meg tudod oldani. MP4Joiner.org-on találsz szoftvert amivel össze tudod illeszteni. Eddig az ingyenes megoldás.
2017. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. jan. 16. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már rendesen bele akarsz menni akkor Adobe Premier Pro CC. Nem könnyű, de viszont elég jó eredmény születik ha jól bánsz vele.
2017. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!