W-Tianya szűrők minősége?

Figyelt kérdés

XS-Pro1 Digital CPL slim polárszűrő és Super DMC nano UV-szűrőkről lenne szó.


Milyen minőségűek? Több tesztet olvastam, de egyik helyen azt mondják igen jó minőség (kicsi a becsillanás), másik helyen nem ajánlják.


Nyilván nem 25-40 ezer Ft-ért akarok szűrőt venni, de nem is az a cél, hogy a legolcsóbbat megvegyem.


Az UV szűrőt csak a lencse karcolás/ütődés elleni védelmére használnám.


Esetleg tudna valaki írni megfelelő szürkeszűrőt is? (Tájképekhez szeretném, ebből is néztem W-Tianyat).



2017. okt. 31. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

annyit tud mint amennyi az ára

kínai

nekem volt, nem voltam megelégedve vele, el is adtam

lehet neked tetszeni fog mert azt se tudod mit kéne nézni

2017. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Polaroid meg amerikai es fele/harmadannyi az ara...
2017. okt. 31. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem. XS-PRO1 azért nem két forint, akkor miért fillérezel a szűrőkkel? Vegyél normálisat belőle és kész, itthonról.
2017. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az UV szűrő jó lesz. Én csak az XS-Pro1 verziót használtam, ami még annál is olcsóbb, és nem vettem észre minőségromlást a képekben.
2017. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Konkrétabban ezt: [link]
2017. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem ertem mit szerettel volna 3-as válaszoló. Az XS-Pro az 6300 Ft, engem annyi erdekel ez megbizhato-e, ill. a Tianya középkategóriás szuroi mennyire megbizhatoak.

CPL, ND, atmenetes ND, UV szurot vedelem céljából, es egy makro elotetlencset neztem ki.

2017. nov. 1. 15:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el rendesen a kérdést, azt hittem Fuji X-Pro1-hez keresel szűrőt.
2017. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként nem értem, egy szűrőn mi megbízhatóság van? Elromlik? Leválik a bevonat vagy mi? Netán hideg-meleg hatásra eltörik?


Max. a minőség ami jellemzője lehet.

2017. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb filterek azért bele tudnak színezni a képbe, ami esetleg csak később, nagyítva jelenik meg.
2017. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!