Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A Gondosórával akkor is meg...

A Gondosórával akkor is meg lehet találni valakit, ha nem nyomja meg rajt a gombot?

Figyelt kérdés

Kértünk egy ilyet: gondosora.hu


Viszont demenciája van akinek kell. Néha elkóborol, ilyenkor nem biztos, hogy eszébe jut, hogy azt a segítségkérő gombot meg kéne nyomni.


Elkóborlás esetén, ha a rendőröknek jelezzük az elkóborlást és hogy van nála egy ilyen kütyü, akkor megtalálják? A rendőrnek értelemszerűen a nevét és címét meg tudjuk mondani az azonosítás végett.



dec. 1. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
40%

A gondosóra központját kell felhívni, akik tudnak kommunikálni az óra gazdájával.

Ennyi erővel be is mérhetik a GPS segítségével, de inkább kérdezd meg őket, szerintem.

dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"A Gondosórával akkor is meg lehet találni valakit, ha nem nyomja meg rajt a gombot?"

Akkor sem, ha nyomja a gombot.

dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
40%

[link]

"Amennyiben bármilyen egészségügyi vagy biztonsági problémát észlel, csak meg kell nyomnia az eszköz jól látható és könnyen kezelhető nyomógombját, és összekapcsolódik egy diszpécser-központtal, amely azonnal segít neki. Ha valamiért nem tud kommunikálni, az óra helyét a diszpécserközpont - GPS-szolgálatás révén - akkor is egy gyorsan meg tudja határozni, és azonnal el tudja küldeni a segítséget."


Ahogy olvastam, hasonló típust lehet vásárolni magánúton is, aminek applikációját te kezeled, helyzetét folyamatosan követheted.

dec. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

1, 3 mit nem?


Tessék:

[link]

dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha nincs lemerülve, és éppen nála van.

Van benne gyorsulásmérő, esést is tud detektálni, illetve jelzi a központ felé is ha merül az akku és tölteni kellene.

dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5# Oké, de ez esetben a nő gondolom megnyomta a gombot. A kérdés, mi van ha nem nyomja meg, de a rokonai elkezdik keresni a rendőröket is bevonva.
dec. 1. 17:28
 8/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%

7.

Nekem nem úgy tűnik, hogy értelmezel válaszokat, de akkor minek a válasz?

dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 Melyik választ nem értelmeztem?
dec. 1. 19:10
 10/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
46%

9.

Teszek rá, gondolkodj, vagy így maradsz, momentán nem érdekel az állapotod.

Egyébként szívesen!

dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!