Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Miért nem tudom dönteni,...

Miért nem tudom dönteni, forgatni a G.Maps-ban a műhold képet?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja szünt meg a funkció egyik napról a másikra .A jobb alsó sarokban tudtam bekapcsolni a funkciót 2D gombra rányomva tudtam dönteni forgatni a műholdképet a shift gomb nyomva tartásával.Egyik percről a másikra megszünt nem tudom visszahozni a funkcót. Mit tehetek? Win7 et használok + firefoxot. .

#2d térkép
jan. 23. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Ott van jobbra lent amit keresel:

[link]

jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyomd le a CTRL gombot, tartsd nyomva, majd kattints az egér bal gombjával a műholdképre és told felfelé az egeret!
jan. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen de ez a google earth, ezen működik, de a kérdés hogy a mapson miért nincs már meg ez a funkció. De azért köszönöm, amit eddig is sejtettem hogy a mapsot kell majd ezekután használnom.Lehet jobban járok ha letöltöm.
jan. 23. 08:49
 4/7 A kérdező kommentje:
#2- es sajnos nem dönti a képet ugyanúgy felülnézetbe marad.
jan. 23. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:

"de a kérdés hogy a mapson miért nincs már meg ez a funkció."

Mert megszűnt. Ez alól te sem vagy kivétel. Ezért kaptad a linket, hogy hol van még ilyen funkció, ami használható. Értem én, neked az kellene ami nincs, de csodát én sem tudok tenni.

Elnézést kérek azoktól akik lepontoztak, sajnálom hogy nem volt kedvükre való a válasz.

jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a CRTL-el nem megy, akkor próbáld másik gombokkal. most nincs nálam windowsos gép és firefox, nem tudom kipróbálni melyikel működik.... CTRL, ALT, Shift ezek nyomva tartásával lehet a térképet forgatni, dönteni, stb. Pontosabban általában ezek csak műhold nézetben működnek. A sima térképet nem lehet 3d-be tenni.
jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen 5-ös nekem is ez a gyanum , fejebb azt akartam írni hogy majd az earth-ot fogom letölteni mivel más lehetőség nem lesz , illetve op.rendszet kell cserélni. Mindenkinek köszönöm a segítséget
jan. 24. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!